17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Česká rádia i světová rádia, to nabízí Radio Online

Tento internetový portál se zaměřuje na poskytování rádií na internetu. Poslouchejte hudbu při Vaší práci, ať už doma nebo v práci. Poslouchejte to, na co máte chuť nebo co jste už dlouho neposlouchali. Máte rádi country hudbu? Nebo rádi posloucháte něco svižnějšího při nějakém tom poklízení doma? Poslouchejte hudbu i přes Váš počítač. Preferujete třeba Rádio Blaník nebo jiné české rádio, které hraje i pěkné české hity? Stačí kliknout a už posloucháte!

Hudební odreagování díky internetovému rádiu

Chystáte se například umývat nádobí a nevíte, čím si tuto neradostnou činnost oživit? Pusťte si internetového kamaráda – internetové rádio na Radio Online, kde si vyberete takové, které Vám padne do noty a práce Vám s ním bude rychleji ubíhat! Máte rádi českou nebo slovenskou tvorbu? Potom dejte přednost společníkovi, jakým je Rádio Blaník, který nabízí velký výběr československé tvorbu. I jiná rádia podle jednotlivých hudebních žánrů najdete na Radio Online, kde si vybere i ten náročnější posluchač.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup