03 srpna, 2021
00 00 00 AM
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Chcete, aby se vám dařilo lépe?
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
Zábava na celé hodiny
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Latest Post
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu Chcete, aby se vám dařilo lépe? Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? Zábava na celé hodiny Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky

Genetika Olomouc Vám poskytne neinvazivní prenatální testování

Po jedenáctém týdnu těhotenství se doporučuje těhotné ženě provést ultrazvukové vyšetření OSCAR. Většina těhotných žen jej neodmítne a podstoupí jej. Ultrazvukové vyšetření je naprosto bezpečné pro ženu i dítě a je nebolestivé. Na základě tohoto vyšetření a odběrů krve se pak stanoví, jestli je zvýšené riziko, že bude mít plod nějakou vývojovou vadu. Pokud je riziko zvýšené, většinou lékaři doporučí další testy, které výsledek buď potvrdí anebo zcela vyvrátí. Ve velkém počtu případů bývá doporučen odběr plodové vody či chloriových klků. Jedná se ale o invazivní zásahy, které mohou těhotenství zkomplikovat. Pokud se jich obáváte, tak je možné provést i neinvazivní testování, které se provádí pomocí testu Harmony. Pouze se odebere krev, která je následně odeslána do laboratoře v USA. Do sedmi dnů jsou výsledky hotové.

Lékař Vám doporučí další postup

Genetika Olomouc Vás může uklidnit a potvrdit Vám, že je děťátko zdravé. V případě nepříznivých výsledků prvotrimestrálního screeningu OSCAR je doporučeno provést ještě další vyšetření. Po dohodě s lékařem je možné zvážit invazivní či neinvazivní metodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup