25 května, 2022
00 00 00 AM
Kámen duchovní čistoty zlepší váš život
Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů
Chrání a posiluje
Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit
Svatební přípravy
Kvalitní autodoplňky pro váš vůz
Široká nabídka cukrářských potřeb
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Chcete, aby se vám dařilo lépe?
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Latest Post
Kámen duchovní čistoty zlepší váš život Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů Chrání a posiluje Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit Svatební přípravy Kvalitní autodoplňky pro váš vůz Široká nabídka cukrářských potřeb Originální dárek pro nadšence do adrenalinu Chcete, aby se vám dařilo lépe? Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány

Kámen duchovní čistoty zlepší váš život

Existuje mnoho mocných minerálů, které by měly hrát ve vašem životě důležitou roli. Ametyst se mezi ně rozhodně řadí, protože oplývá velkou ochrannou silou. Zajímat vás ale bude jistě i jeho vzhled. Jde o nádherný minerál, který má mnoho fialových odstínů, od světlé až po velmi tmavé. Jeho povrch může být mastný i lesklý. Vzácně můžete objevit také průhledný kousek.

Posílí citlivé oblasti osobního života

Mnoho z nás se potýká s problémy, jako je nespavost, noční můry, vztek, strach nebo obavy. V dnešní době je to zcela běžné a pochopitelné. S těmito pocity může ametyst pomoci a snížit jejich intenzitu. Kromě toho se díky němu také skvěle soustředíte. Jakmile potřebujete studovat nebo se soustředit na práci, na vašem stole, ruce nebo krku by neměl chybět. Těšit se můžete na příliš optimismu a ochranu před veškerou negativitou. Ve vztahu můžete pomoci s věrností a láskou. Jestli partnera nemáte, může vám pomoci ho získat. Velkou výhodou je, že je spojen s řadou znamení zvěrokruhu, u kterých funguje nejlépe. Jestli jste Kozoroh, Panna, Ryby, Střelec nebo Vodnář, bude pro vás ideální. Purpurové odstíny fungují skvěle pro Berany a Štíry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup