17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Kultivace

Pokud patří káva mezi vaše nejoblíbenější nápoje, pak vás možná bude zajímat něco o rostlině, ze které se tento nápoj připravuje, něco o jejím pěstování. Této rostlině se daří v subtropickém a tropickém podnebném pásu, odkud jsou její plody rozváženy do celého světa. Přestože za její kolébku se považuje Etiopie, dnes se pěstuje téměř v sedmdesáti zemích světa jako ovocná dřevina. Její pěstitelé se ji snaží neustále šlechtit a zdokonalovat – kultivovat. A tak se roubuje a řízkuje a šlechtí tak, aby co nejvíce plodila a byla co nejvíce odolná proti škůdcům a nemocím a dalším nepříznivým vlivům.

Množství odrůd

A tak postupně vznikla spousta odrůd původního kávovníku, které se většinou dostaly název podle oblasti nebo plantáže, ve které je zemědělci vypěstovali. Je samozřejmostí, že každá taková odrůda má tak svoji speciální vůni a chuť, díky kterým se pak ta která odrůda stává oblíbenou a milou tomu kterému spotřebiteli. Díky našemu internetovému obchodu si tak můžete pochutnávat na skvělém nápoji, který pochází z Etiopie. Jedná se o pravou kávu arabika.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup