24 ledna, 2022
00 00 00 AM
Chrání a posiluje
Rádi byste zvýšili komfort vašeho bydlení?
Špatná energie – řekněte si společné sbohem
Svatební přípravy
Kvalitní autodoplňky pro váš vůz
Široká nabídka cukrářských potřeb
Využijte více výhod v jednom jediném balení
Vyčištění odpadu
Chtěli byste mít doma útulno?
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Latest Post
Chrání a posiluje Rádi byste zvýšili komfort vašeho bydlení? Špatná energie – řekněte si společné sbohem Svatební přípravy Kvalitní autodoplňky pro váš vůz Široká nabídka cukrářských potřeb Využijte více výhod v jednom jediném balení Vyčištění odpadu Chtěli byste mít doma útulno? Originální dárek pro nadšence do adrenalinu

Na piedestal postavte bezpečnost v kuchyni

Znáte to, kolem Vás se motá stále nějaká ta ratolest, a stále Vám hledí pod ruce, co to tam děláte. Mnohdy se snaží i na Vaše prkénko, kde právě něco krájíte, strčit prsty. Na to dbáte nejvíce, aby se nestal Vaší ratolesti nějaký ten zbytečný úraz. Ale myslíte i na sebe? Máte dobře osvětlenou pracovní desku, abyste k úrazu nepřišla i Vy? Na prvním místě v kuchyni musíte postavit bezpečnost práce. A přitom někdy stačí tak málo. Pořádné osvětlení. Máte jej?

Už nebudete chtít jinak

Dobře umístěná zářivka pod linku zajistí pocit, že už nikdy nebudete chtít pod jiným světlem pracovat. Vaše pracovní plocha dostane zcela jiný nádech. Uvidíte dokonale, jako kdyby Vám na ruce svítilo sluníčko. Nebudete se muset různě kroutit u pracovní desky, abyste setřásli stín z této plochy. Lustr ani bodová světla Vám pracovní desku neosvítí tak precizně, jako právě světelná trubice. Světlo rozprostře do všech stran, takže můžete vidět na všechny ingredience, se kterými v tu chvíli pracujete. Nebudete mít poškozený zrak, ani prsty zalepené náplastí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup