21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Nabízíme klasické pracovní oblečení i zakázkovou výrobu

Je pouze málo pracovních odvětví, která nevyužívají pracovní oděvy. Kromě praktické funkce a ochrany pracovníků slouží také k odlišení jednotlivých profesí. Jiné oděvy nosí zdravotníci, jiné policisté nebo zemědělci. V každém případě je však vždy třeba dbát na kvalitu tohoto pracovního oblečení a na jeho vzhled. Důležitý je rovněž ochranný faktor, který musí toto oblečení splňovat. Společnost BRUDRA vám nabízí kromě klasického pracovního oblečení i zakázkovou výrobu pro širokou škálu nejrůznějších odvětví a oborů.

Vzhled a funkčnost pracovního oblečení jdou ruku v ruce

Odvětvím, kde se pracovní oděvy hojně využívají, je například hotelnictví a gastronomie. Díky padnoucímu pracovnímu oděvu tak lehce rozlišíte číšníka od kuchaře nebo poslíčka od recepčního. Pokud nás oslovíte, velmi rádi se ušití pracovních oděvů pro vaši firmu nebo společnost ujmeme. Vaše oblečení do práce rovněž opatříme identifikačními prvky – například logy či nápisy vaší firmy. Toto vše vám nabízíme v rámci již zmíněné zakázkové výroby naší společnosti BRUDRA.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup