22 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Nabízíme Vám opravdu kvalitní přepravní služby za velmi příznivé ceny

Chcete poslat balík do Německa a nechcete nebo nemůžete se spolehnout na běžnou cestu, kterou vždy posíláte své zásilky? Hledáte tedy spolehlivou spediční společnost, která své služby nabízí i soukromým osobám a to za rozumnou cenu? Chcete, aby s Vaší zásilkou bylo zacházeno šetrně a dorazila bez poškození a hlavně včas? Tak to je jasné, že jsme pro Vás ti praví. Naše spediční společnost se pohybuje na trhu s mezinárodní, ale také s vnitrostátní přepravou už léta a máme v tomto oboru opravdu velké zkušenosti a o všechny Vaše zásilky se postaráme jako v rukavičkách a samozřejmě je dopravíme do jejich cíle vždy včas a bezpečně. Na nás se můžete vždy spolehnout.

S naší přepravní společností můžete poslat cokoliv kamkoliv

Ať už Vaše zásilky, balíky či zboží míří do Německa, Francie, Polska či na Slovensko nebo dokonce i na jiný kontinent s námi tam vždy dorazí. Ať už je Vaše zásilka běžných rozměrů nebo je nadrozměrná či s cenným obsahem nebo potřebujete poslat jen jednu paletu zboží či třeba celý kontejner, vždy si s nákladem poradíme. Nemusíte se vůbec ničeho obávat. V ceně naší přepravy máte zahrnuto také vyzvednutí zásilky na místě a v čase, který nám určíte, veškerá nutná přeložení, proclení, základní pojištění a samozřejmě možnost uskladnění v případě nezastižení adresáta a v neposlední řadě možnost sledování cesty Vaší zásilky do jejího cíle pomocí naší sledovací služby na internetu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup