17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Nezáleží na věku

Spousta lidí nám říká, že sex už není pro nás. Opak je ovšem pravdou. I v tak pokročilém věku si dokážeme uvědomovat a uspokojovat své potřeby a i díky tomu se našemu vztahu stále skvěle daří. Celý život se poznáváme a rozhodně v tom nechceme přestat. Baví nás zkoušet nové věci. Nyní přišel partner v pánském erotickém prádle a mě se podlomila kolena. Prožili jsme neopakovatelnou noc.

Někdy je to o drobnostech

Někdy stačí změnit opravdu jen detaily a vaše životy se mohou proměnit v nádhernou společnou cestu. Můžete prožívat vzrušení i po tolika letech vztahu. Stejně jako my. S pánským erotickým prádlem u mě můj muž rozhodně zabodoval a teď jsem na řadě já, abych zkusila okořenit náš skvěle fungující vztah. Rozhodně vím, kde hledat. Vím, kde najdu správný směr a plno zajímavých hraček.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup