01 prosince, 2021
00 00 00 AM
S námi budete mít přehled
Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky
Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky
Je Vaše role v každém vztahu stejná?
Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly
Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly
Pro domky a byty
Využijte více výhod v jednom jediném balení
Využijte více výhod v jednom jediném balení
Využijte více výhod v jednom jediném balení
Latest Post
S námi budete mít přehled Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky Je Vaše role v každém vztahu stejná? Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly Pro domky a byty Využijte více výhod v jednom jediném balení Využijte více výhod v jednom jediném balení Využijte více výhod v jednom jediném balení

Project management neboli řízení projektů

Nevíte, co to znamená spojení dvou anglických slov project management? Nikdy předtím jste tento výraz neslyšeli? Potom čtěte dále tento článek, který se vám pokusí daný termín objasnit tak, abyste ho opravdu všichni pochopili. Není na tom totiž opravdu nic složitého. Nenechte se zastrašit tím, že daný výraz je napsán anglicky, jeho význam je opravdu jednoduchý a pro všechny lidi pochopitelný. Do českého jazyka se tento anglický výraz dá jednoduše přeložit jako řízení projektů.

Co to znamená řízení projektů?

Nyní tedy již víme, co to znamená anglický termín project management, to jsme si objasnili v článku předchozím. Nyní se tedy přesuneme k významu tohoto termínu. Řízení projektů je tedy jakýsi způsob, kterým jedinec nebo skupina jedinců vede, řídí, plánuje a organizuje nějaký projekt nebo činnost. Většinou se jedná o jednorázovou akci, která potřebuje důkladnou přípravu, aby mohla být správně a efektivně realizována. A nyní již tedy víte, co tento z počátku složitý termín project management znamená.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup