21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Půjčujeme dodávky fyzickým i právnickým osobám

Hledáte automobil, který byste si mohli pronajmout pro převoz Vašeho materiálu nebo zboží? Potřebujete větší vůz, ve kterém si přestěhujete věci do Vašeho nového bytu? Ať už patříte mezi běžné občany nebo jste živnostník či máte velkou firmu, rádi Vám pronajmeme některý z našich vozů. Na výběr Vám jich nabídneme hned několik. Pokud si jej budete pronajímat jako fyzická osoba, budeme od Vás potřebovat dva doklady totožnosti a vratnou zálohu ve výši pěti tisíc korun. U podnikatelů potřebujeme ještě navíc výpis z obchodního rejstříku a u živnostníků živnostenský list. Jinak je celý proces pronájmu velmi jednoduchý a vyřízení netrvá nijak dlouho. Objednávku můžete zadat i online. Nebo stačí jednoduše zavolat a vše rovnou domluvit.

Skvělé služby za dobrou cenu

Půjčovna dodávek Praha 4 má velmi levné ceny. Pronajmout Vám můžeme vozy na cestu v rámci České republiky, ale i do zahraničí. Vůz Vám můžeme pronajmout na libovolnou dobu. Záleží čistě na Vašich potřebách a požadavcích. Jsme schopni Vám automobil zapůjčit i s řidičem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup