21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Tam, kde se žije jinak

Náš životní styl je něco, co si v běžném životě příliš nedovedeme představit, že by mělo fungovat jinak. Máme možnosti cestovat a poznávat jiné kultury, ale některé destinace stále patří mezi ty méně obvyklé. Mezi ty, které mají stále trochu exotickou příchuť, patří bez pochyby Čína. A vzdálenost, která je mezi touto zemí a naší vlastí, by se dala přenést i do roviny zvyků a obyčejů.

Jiný pohled

Snad nejstručnější bude, když řekneme, že v této zemi je jiné snad vše. Nicméně rádi bychom se dnes zastavili nad znameními čínského horoskopu, která jsou skutečně zajímavá a z našeho pohledu skutečně netradiční. Jednotlivá období jsou označována celkem dvanácti zvířaty, jiné je však to, jak jsou k jednotlivým obdobím přiřazována. Vláda každého totiž trvá vždy celý rok.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup