17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Všechno zvládnete z pohodlí Vašeho domova

Chcete se konečně také začít učit cizí jazyky? Ne jenom kvůli práci, ale abyste se bez problémů domluvili třeba na dovolené? Abyste nemuseli být nervózní pokaždé, když se v zahraničí ptáte třeba i jen na cestu nebo na cenu zboží a mohli si být jistí, že mluvíte správně? Tak díky nám a našim skvěle a unikátně vedeným lekcím se Vám to dozajista splní. Takovýmto způsobem jste se jistě ještě angličtinu či třeba němčinu neučili. Nemusíte nikam chodit. Všechno zvládnete pohodlně z domova.

Už jste se někdy učili mluvit třeba anglicky nebo německy po telefonu

Základem naší taktiky je konverzace. Dobře víme, že pokud člověk pravidelně daným cizím jazykem nemluví, tak si jej neosvojí a neprocvičí, a proto s Vámi budou naši lektoři pravidelně konverzovat po telefonu a tím si angličtinu či jinou mluvu osvojíte nejlépe. Samozřejmě kombinujeme tento způsob výuky s dalšími prvky, a pokud budete mít zájem, můžete e se samozřejmě s lektorem setkávat i tváří v tvář. Tak už na nic nečekejte a využijte této skvělé šance.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup