21 ledna, 2022
00 00 00 AM
Chrání a posiluje
Neznámé pojmy
Rádi byste zvýšili komfort vašeho bydlení?
Rádi byste zvýšili komfort vašeho bydlení?
Domy nejnovější generace
Dopřejte si něco nového
Špatná energie – řekněte si společné sbohem
Kvalitní autodoplňky pro váš vůz
Kvalitní autodoplňky pro váš vůz
Široká nabídka cukrářských potřeb
Latest Post
Chrání a posiluje Neznámé pojmy Rádi byste zvýšili komfort vašeho bydlení? Rádi byste zvýšili komfort vašeho bydlení? Domy nejnovější generace Dopřejte si něco nového Špatná energie – řekněte si společné sbohem Kvalitní autodoplňky pro váš vůz Kvalitní autodoplňky pro váš vůz Široká nabídka cukrářských potřeb

Všechno zvládnete z pohodlí Vašeho domova

Chcete se konečně také začít učit cizí jazyky? Ne jenom kvůli práci, ale abyste se bez problémů domluvili třeba na dovolené? Abyste nemuseli být nervózní pokaždé, když se v zahraničí ptáte třeba i jen na cestu nebo na cenu zboží a mohli si být jistí, že mluvíte správně? Tak díky nám a našim skvěle a unikátně vedeným lekcím se Vám to dozajista splní. Takovýmto způsobem jste se jistě ještě angličtinu či třeba němčinu neučili. Nemusíte nikam chodit. Všechno zvládnete pohodlně z domova.

Už jste se někdy učili mluvit třeba anglicky nebo německy po telefonu

Základem naší taktiky je konverzace. Dobře víme, že pokud člověk pravidelně daným cizím jazykem nemluví, tak si jej neosvojí a neprocvičí, a proto s Vámi budou naši lektoři pravidelně konverzovat po telefonu a tím si angličtinu či jinou mluvu osvojíte nejlépe. Samozřejmě kombinujeme tento způsob výuky s dalšími prvky, a pokud budete mít zájem, můžete e se samozřejmě s lektorem setkávat i tváří v tvář. Tak už na nic nečekejte a využijte této skvělé šance.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup