17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Zdarma svátky i víkendy

Plánujete velké změny a nevíte, co zařídit dříve. Obraťte se s důvěrou na nás. Již řadu let pomáhá naše společnost s úklidem objektů, se zednickými pracemi od bourání, rekonstrukcí až po nové stavby, ale náš „hodinový manžel“ vám pomůže i s drobnými opravami týkající se montáží i oprav nábytku, elektro prací, instalatérských, malířských, natěračských, zámečnických prací i pomoci s počítači a jinou elektronikou. Ale naší hlavní náplní je stěhování po Praze, po celé České republice i v zahraničí. Jsme schopni vše provést i do 24 hodin. Kalkulaci si můžete vypočítat sami. Nepřipočítáváme si nic za projeté kilometry, ani neúčtujeme poplatky za práci o sobotách, nedělích a svátcích.

Využijte našich zkušeností

Využijte našich dlouhodobých zkušeností v oboru stěhování. Své služby nabízíme nejen soukromým osobám, ale i firmám, společnostem i státním i neziskovým organizacím. Malé byty ani velké sklady pro nás nepředstavují žádný problém. Jediné, co je potřeba zařídit, je kontaktovat našeho technika a následně zajistit volný příjezd a parkovací místo pro naše vozy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup