21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Zdarma svátky i víkendy

Plánujete velké změny a nevíte, co zařídit dříve. Obraťte se s důvěrou na nás. Již řadu let pomáhá naše společnost s úklidem objektů, se zednickými pracemi od bourání, rekonstrukcí až po nové stavby, ale náš „hodinový manžel“ vám pomůže i s drobnými opravami týkající se montáží i oprav nábytku, elektro prací, instalatérských, malířských, natěračských, zámečnických prací i pomoci s počítači a jinou elektronikou. Ale naší hlavní náplní je stěhování po Praze, po celé České republice i v zahraničí. Jsme schopni vše provést i do 24 hodin. Kalkulaci si můžete vypočítat sami. Nepřipočítáváme si nic za projeté kilometry, ani neúčtujeme poplatky za práci o sobotách, nedělích a svátcích.

Využijte našich zkušeností

Využijte našich dlouhodobých zkušeností v oboru stěhování. Své služby nabízíme nejen soukromým osobám, ale i firmám, společnostem i státním i neziskovým organizacím. Malé byty ani velké sklady pro nás nepředstavují žádný problém. Jediné, co je potřeba zařídit, je kontaktovat našeho technika a následně zajistit volný příjezd a parkovací místo pro naše vozy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup