17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Zkusit se má vše

Často se setkáváte s tím, že vás nechtějí na pracovní pozici, protože jste příliš zamlklí a při komunikaci s lidmi máte zkrátka trochu problém? Rádi byste se účastnili ale nějakého kurzu, kde byste se mohli naučit té správní komunikaci? Zkuste tedy kurz asertivity, který můžete absolvovat z pohodlí domova. Stačí si sednout k internetu a my vás pomocí videa naučíme, jak komunikovat, vysvětlíme, co je vlastně asertivní jednání a také to, ve kterých případech je chování asertivní, kdy nikoli a proč. Těšit se můžete také na poznání tří základních charakteristik asertivity. Zkuste to s námi a budete umět komunikovat jako nikdy dříve!

Kvalitní komunikace se vyplatí

Odpovědnost, emocionální svoboda a autonomie, to jsou přesně ony tři charakteristiky, které vám osvětlíme a vy se je naučíte využívat v praktickém životě. Chtěli byste pracovat v oblasti managementu? Potom potřebujete znát podmínky asertivní zpětné vazby a bude se vám hodit, když budete znát také to, jakou roli hrají emoce právě v tomto odvětví. Jsme tu pro vás a jsme připraveni vám pomoci!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup