01 prosince, 2021
00 00 00 AM
S námi budete mít přehled
Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky
Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky
Je Vaše role v každém vztahu stejná?
Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly
Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly
Pro domky a byty
Využijte více výhod v jednom jediném balení
Využijte více výhod v jednom jediném balení
Využijte více výhod v jednom jediném balení
Latest Post
S námi budete mít přehled Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky Bez garážových vrat se neobejdou ani firmy nebo větší podniky Je Vaše role v každém vztahu stejná? Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly Neustále řešíte pouze věci, které se Vám nepovedly Pro domky a byty Využijte více výhod v jednom jediném balení Využijte více výhod v jednom jediném balení Využijte více výhod v jednom jediném balení

Zkusit se má vše

Často se setkáváte s tím, že vás nechtějí na pracovní pozici, protože jste příliš zamlklí a při komunikaci s lidmi máte zkrátka trochu problém? Rádi byste se účastnili ale nějakého kurzu, kde byste se mohli naučit té správní komunikaci? Zkuste tedy kurz asertivity, který můžete absolvovat z pohodlí domova. Stačí si sednout k internetu a my vás pomocí videa naučíme, jak komunikovat, vysvětlíme, co je vlastně asertivní jednání a také to, ve kterých případech je chování asertivní, kdy nikoli a proč. Těšit se můžete také na poznání tří základních charakteristik asertivity. Zkuste to s námi a budete umět komunikovat jako nikdy dříve!

Kvalitní komunikace se vyplatí

Odpovědnost, emocionální svoboda a autonomie, to jsou přesně ony tři charakteristiky, které vám osvětlíme a vy se je naučíte využívat v praktickém životě. Chtěli byste pracovat v oblasti managementu? Potom potřebujete znát podmínky asertivní zpětné vazby a bude se vám hodit, když budete znát také to, jakou roli hrají emoce právě v tomto odvětví. Jsme tu pro vás a jsme připraveni vám pomoci!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup