17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Zprůchodníme odtoky van, umyvadel a dřezů

Neházejte do umyvadel odpad, který tam nemá co dělat. Do van lidé splachují vlasy po umytí nebo dokonce ostříhání. V dřezech zase mizí zbytky jídel, které potom odpady zákonitě ucpou. Většinou se vám pak nedaří je zprůchodnit. Co dělat? Jediným správným řešením je ucpávky zlikvidovat. S efektivním čištěním kanalizace se nesmí otálet. Proto nás včas informujte.

Objednávka instalatérských prací

Zajistíme pro vaši firmu, školu, administrativní budovu, nemocnici a další instituce instalatérské práce. Naši specialisté vám budou k dispozici. Všichni naši pracovníci mají plnou kvalifikaci a také i dostatečné zkušenosti. Na základě vaší objednávky jsou připraveni přijet i k vám. Prohlédnou vaše potrubí a potom rozhodnou, jaký zvolit další postup. Možná bude stačit pouze odstranit ucpávky. K tomu využijeme motorovou frézu a tlakovou vodu. Brzy bude vaše potrubí plně funkční.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup