21 září, 2021
00 00 00 AM
Levné bydlení v Praze!
Nespěchejte domů!
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Chcete, aby se vám dařilo lépe?
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
Zábava na celé hodiny
Nechte vše opravit
Latest Post
Levné bydlení v Praze! Nespěchejte domů! Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno? Originální dárek pro nadšence do adrenalinu Chcete, aby se vám dařilo lépe? Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? Zábava na celé hodiny Nechte vše opravit

Zprůchodníme odtoky van, umyvadel a dřezů

Neházejte do umyvadel odpad, který tam nemá co dělat. Do van lidé splachují vlasy po umytí nebo dokonce ostříhání. V dřezech zase mizí zbytky jídel, které potom odpady zákonitě ucpou. Většinou se vám pak nedaří je zprůchodnit. Co dělat? Jediným správným řešením je ucpávky zlikvidovat. S efektivním čištěním kanalizace se nesmí otálet. Proto nás včas informujte.

Objednávka instalatérských prací

Zajistíme pro vaši firmu, školu, administrativní budovu, nemocnici a další instituce instalatérské práce. Naši specialisté vám budou k dispozici. Všichni naši pracovníci mají plnou kvalifikaci a také i dostatečné zkušenosti. Na základě vaší objednávky jsou připraveni přijet i k vám. Prohlédnou vaše potrubí a potom rozhodnou, jaký zvolit další postup. Možná bude stačit pouze odstranit ucpávky. K tomu využijeme motorovou frézu a tlakovou vodu. Brzy bude vaše potrubí plně funkční.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup