21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Zprůchodníme odtoky van, umyvadel a dřezů

Neházejte do umyvadel odpad, který tam nemá co dělat. Do van lidé splachují vlasy po umytí nebo dokonce ostříhání. V dřezech zase mizí zbytky jídel, které potom odpady zákonitě ucpou. Většinou se vám pak nedaří je zprůchodnit. Co dělat? Jediným správným řešením je ucpávky zlikvidovat. S efektivním čištěním kanalizace se nesmí otálet. Proto nás včas informujte.

Objednávka instalatérských prací

Zajistíme pro vaši firmu, školu, administrativní budovu, nemocnici a další instituce instalatérské práce. Naši specialisté vám budou k dispozici. Všichni naši pracovníci mají plnou kvalifikaci a také i dostatečné zkušenosti. Na základě vaší objednávky jsou připraveni přijet i k vám. Prohlédnou vaše potrubí a potom rozhodnou, jaký zvolit další postup. Možná bude stačit pouze odstranit ucpávky. K tomu využijeme motorovou frézu a tlakovou vodu. Brzy bude vaše potrubí plně funkční.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup