20 června, 2024
00 00 00 AM
Podlahové vytápění: Komfort a Efektivita ve Vašem Domově
Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky
Koupání je bezva věc
Největší zábavní park v Polsku
Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata
Čínské město duchů
Jak se naučit řídit vlastní mysl
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici
Jak funguje wallbox
Co bychom byli bez televize?
Latest Post
Podlahové vytápění: Komfort a Efektivita ve Vašem Domově Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky Koupání je bezva věc Největší zábavní park v Polsku Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata Čínské město duchů Jak se naučit řídit vlastní mysl Kde se uplatní sněhové frézy na železnici Jak funguje wallbox Co bychom byli bez televize?

Největší zábavní park v Polsku

V našich končinách je bohužel málo známý zábavní park EnergyLandia, který máme téměř na dosah, hned za našimi hranicemi. Zábavní park v Polsku je největším v celé zemi a poskytuje zábavu, kterou hned tak někde nenajdete. Park se rozkládá na ploše 26 hektarů a užít si tu můžete nejrychlejší a nejvyšší horskou dráhu v celé Evropě. Je vysoká 77 metrů a frčí to na ní rychlostí 142 km/hod. V parku na vás i vaše ratolesti čeká 70 atrakcí s doprovodnými programy a různými akcemi.

Každý si tu najde to své

Pro lepší přehlednost je park rozdělen na 4 zóny. Za jednu z hlavních výhod považují návštěvníci také to, že po zaplacení vstupného si můžete užívat neomezeně veškerých radovánek. Platí to od otevření parku až po jeho uzavření. Jednou z nejvíce navštěvovanějších je rodinná zóna. A to z toho důvodu, že do zábavního parku jezdí především rodiny s dětmi. Najdete tu dokonce 7D kino a planetárium. Bavit se také můžete v atrakcích, kterými jsou například monster haus, bumerang, jungle adventure, autodrom, střelnice, vesnice bojovníků a mnoho dalších. Samozřejmostí jsou také restaurace, cukrárny nebo kavárny.