21 září, 2021
00 00 00 AM
Levné bydlení v Praze!
Nespěchejte domů!
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Chcete, aby se vám dařilo lépe?
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
Zábava na celé hodiny
Nechte vše opravit
Latest Post
Levné bydlení v Praze! Nespěchejte domů! Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno? Originální dárek pro nadšence do adrenalinu Chcete, aby se vám dařilo lépe? Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? Zábava na celé hodiny Nechte vše opravit

Project management neboli řízení projektů

Nevíte, co to znamená spojení dvou anglických slov project management? Nikdy předtím jste tento výraz neslyšeli? Potom čtěte dále tento článek, který se vám pokusí daný termín objasnit tak, abyste ho opravdu všichni pochopili. Není na tom totiž opravdu nic složitého. Nenechte se zastrašit tím, že daný výraz je napsán anglicky, jeho význam je opravdu jednoduchý a pro všechny lidi pochopitelný. Do českého jazyka se tento anglický výraz dá jednoduše přeložit jako řízení projektů.

Co to znamená řízení projektů?

Nyní tedy již víme, co to znamená anglický termín project management, to jsme si objasnili v článku předchozím. Nyní se tedy přesuneme k významu tohoto termínu. Řízení projektů je tedy jakýsi způsob, kterým jedinec nebo skupina jedinců vede, řídí, plánuje a organizuje nějaký projekt nebo činnost. Většinou se jedná o jednorázovou akci, která potřebuje důkladnou přípravu, aby mohla být správně a efektivně realizována. A nyní již tedy víte, co tento z počátku složitý termín project management znamená.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup