21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Všechno zvládnete z pohodlí Vašeho domova

Chcete se konečně také začít učit cizí jazyky? Ne jenom kvůli práci, ale abyste se bez problémů domluvili třeba na dovolené? Abyste nemuseli být nervózní pokaždé, když se v zahraničí ptáte třeba i jen na cestu nebo na cenu zboží a mohli si být jistí, že mluvíte správně? Tak díky nám a našim skvěle a unikátně vedeným lekcím se Vám to dozajista splní. Takovýmto způsobem jste se jistě ještě angličtinu či třeba němčinu neučili. Nemusíte nikam chodit. Všechno zvládnete pohodlně z domova.

Už jste se někdy učili mluvit třeba anglicky nebo německy po telefonu

Základem naší taktiky je konverzace. Dobře víme, že pokud člověk pravidelně daným cizím jazykem nemluví, tak si jej neosvojí a neprocvičí, a proto s Vámi budou naši lektoři pravidelně konverzovat po telefonu a tím si angličtinu či jinou mluvu osvojíte nejlépe. Samozřejmě kombinujeme tento způsob výuky s dalšími prvky, a pokud budete mít zájem, můžete e se samozřejmě s lektorem setkávat i tváří v tvář. Tak už na nic nečekejte a využijte této skvělé šance.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup