21 září, 2021
00 00 00 AM
Levné bydlení v Praze!
Nespěchejte domů!
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Chcete, aby se vám dařilo lépe?
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
Zábava na celé hodiny
Nechte vše opravit
Latest Post
Levné bydlení v Praze! Nespěchejte domů! Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno? Originální dárek pro nadšence do adrenalinu Chcete, aby se vám dařilo lépe? Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? Zábava na celé hodiny Nechte vše opravit

Zkusit se má vše

Často se setkáváte s tím, že vás nechtějí na pracovní pozici, protože jste příliš zamlklí a při komunikaci s lidmi máte zkrátka trochu problém? Rádi byste se účastnili ale nějakého kurzu, kde byste se mohli naučit té správní komunikaci? Zkuste tedy kurz asertivity, který můžete absolvovat z pohodlí domova. Stačí si sednout k internetu a my vás pomocí videa naučíme, jak komunikovat, vysvětlíme, co je vlastně asertivní jednání a také to, ve kterých případech je chování asertivní, kdy nikoli a proč. Těšit se můžete také na poznání tří základních charakteristik asertivity. Zkuste to s námi a budete umět komunikovat jako nikdy dříve!

Kvalitní komunikace se vyplatí

Odpovědnost, emocionální svoboda a autonomie, to jsou přesně ony tři charakteristiky, které vám osvětlíme a vy se je naučíte využívat v praktickém životě. Chtěli byste pracovat v oblasti managementu? Potom potřebujete znát podmínky asertivní zpětné vazby a bude se vám hodit, když budete znát také to, jakou roli hrají emoce právě v tomto odvětví. Jsme tu pro vás a jsme připraveni vám pomoci!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup