01 června, 2023
00 00 00 AM
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici
Jak funguje wallbox
Co bychom byli bez televize?
Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce
Kámen duchovní čistoty zlepší váš život
Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů
Chrání a posiluje
Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit
Svatební přípravy
Kvalitní autodoplňky pro váš vůz
Latest Post
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici Jak funguje wallbox Co bychom byli bez televize? Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce Kámen duchovní čistoty zlepší váš život Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů Chrání a posiluje Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit Svatební přípravy Kvalitní autodoplňky pro váš vůz

Co bychom byli bez televize?

My Češi jsme vlastně televizní národ. Nebo vy snad znáte někoho, kdo se nikdy na televizi nedíval? Těžko. Zato těch, kdo před ní vysedávají třeba i každou volnou chvilku, známe! Televize se pro nás stala fenoménem, bez kterého si svou existenci neumíme představit, a tyto přístroje vesměs vlastníme a sledujeme. I když na televizi už odedávna s oblibou nadáváme, nedáme na ni dopustit. A proto se tato neustále vyvíjí a nabízí nám pořád lepší a lepší servis. Navzdory kterému si ale stěžujeme stejně jako kdysi, kdy jsme tu měli jen jeden nebo v nejlepším případě dva programy své a jeden sovětský.

Už tu máme i Netflix

Zatímco v minulosti jsme neměli na výběr a mohli se dívat jen na skromnou a nepříliš uspokojivou nabídku socialistické televize, dnes už je toho na výběr dost a dost. A tak sledujeme třeba nejlepší seriály na Netflixu, namísto toho, abychom nadávali na nabídku televize veřejnoprávní, které jsme povinné platit i za nic, nebo sledovali jen stupiditu a krváky na televizích komerčních, provázenou neméně otravnou reklamou. A co vy? Už se také díváte na Netflix? A na jaké pořady se zde těšíte vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup