18 července, 2024
00 00 00 AM
Podlahové vytápění: Komfort a Efektivita ve Vašem Domově
Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky
Koupání je bezva věc
Největší zábavní park v Polsku
Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata
Čínské město duchů
Jak se naučit řídit vlastní mysl
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici
Jak funguje wallbox
Co bychom byli bez televize?
Latest Post
Podlahové vytápění: Komfort a Efektivita ve Vašem Domově Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky Koupání je bezva věc Největší zábavní park v Polsku Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata Čínské město duchů Jak se naučit řídit vlastní mysl Kde se uplatní sněhové frézy na železnici Jak funguje wallbox Co bychom byli bez televize?

Co bychom byli bez televize?

My Češi jsme vlastně televizní národ. Nebo vy snad znáte někoho, kdo se nikdy na televizi nedíval? Těžko. Zato těch, kdo před ní vysedávají třeba i každou volnou chvilku, známe! Televize se pro nás stala fenoménem, bez kterého si svou existenci neumíme představit, a tyto přístroje vesměs vlastníme a sledujeme. I když na televizi už odedávna s oblibou nadáváme, nedáme na ni dopustit. A proto se tato neustále vyvíjí a nabízí nám pořád lepší a lepší servis. Navzdory kterému si ale stěžujeme stejně jako kdysi, kdy jsme tu měli jen jeden nebo v nejlepším případě dva programy své a jeden sovětský.

Už tu máme i Netflix

Zatímco v minulosti jsme neměli na výběr a mohli se dívat jen na skromnou a nepříliš uspokojivou nabídku socialistické televize, dnes už je toho na výběr dost a dost. A tak sledujeme třeba nejlepší seriály na Netflixu, namísto toho, abychom nadávali na nabídku televize veřejnoprávní, které jsme povinné platit i za nic, nebo sledovali jen stupiditu a krváky na televizích komerčních, provázenou neméně otravnou reklamou. A co vy? Už se také díváte na Netflix? A na jaké pořady se zde těšíte vy?