01 června, 2023
00 00 00 AM
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici
Jak funguje wallbox
Co bychom byli bez televize?
Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce
Kámen duchovní čistoty zlepší váš život
Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů
Chrání a posiluje
Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit
Svatební přípravy
Kvalitní autodoplňky pro váš vůz
Latest Post
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici Jak funguje wallbox Co bychom byli bez televize? Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce Kámen duchovní čistoty zlepší váš život Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů Chrání a posiluje Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit Svatební přípravy Kvalitní autodoplňky pro váš vůz

Jak funguje wallbox

Asi všichni jsme zaznamenali tlak vlád nejen v Evropě na rozvoj elektromobility. K tomu však patří i nutnost dalších příslušenství. Jedním z nich je i wallbox, což je typ domácí nabíjecí stanice. Slouží k tomu, aby vám nabíjel vůz, zatímco ten odpočívá doma v garáži. Je jasné, že si jej budou muset v blízké budoucnosti pořídit prakticky všichni. A to přináší spoustu otázek, týkajících se jeho bezpečnosti. A také možností, jak ušetřit za elektřinu, jejíž cena neustále roste.

Lze wallbox kombinovat se solárními panely?

Jedním z řešení, jak ušetřit, je i kombinace wallboxu a solární elektrárny. Jednoduše řečeno, váš vůz bude napájen elektřinou ze slunce, čímž se vám nezvýší účet za proud. Toto je pro mnohé ideální řešení, avšak není tak snadno realizovatelné. Je totiž nutné si uvědomit, že zdaleka ne všechny typy wallboxů lze s fotovoltaickými elektrárnami kombinovat. A ty, u kterých je to možné, jsou z pochopitelných důvodů dražší. Také je potřeba se zamyslet nad tím, zda bude naše solární elektrárna vyrábět dostatek proudu, zvláště pokud jí vyrobenou elektřinu budeme využívat i k jiným účelům. Celá situace tedy není tak jednoduchá, jak se může na první pohled jevit. Proto je dobré přistupovat k tomuto problému opatrně, ať později svého rozhodnutí nelitujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup