21 září, 2021
00 00 00 AM
Levné bydlení v Praze!
Nespěchejte domů!
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Chcete, aby se vám dařilo lépe?
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
Zábava na celé hodiny
Nechte vše opravit
Latest Post
Levné bydlení v Praze! Nespěchejte domů! Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno? Originální dárek pro nadšence do adrenalinu Chcete, aby se vám dařilo lépe? Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? Zábava na celé hodiny Nechte vše opravit

Když máte bezva přítele

Potřebovala jsem si udělat velký nákup, měla jsem velkou tašku, jen nová kabelka chyběla.  K večeru měla přijít návštěva na večeři a já to jistě po práci domů, zpět do města na nákup a pak zase domů a rychle vařit, nejspíš nestihnu. Trochu jsem si postěžovala příteli u oběda. On nelenil, vytáhl svou peněženku a podává mi ji. Jen si vyndal občanský průkaz, řidičák a kreditku a řekl mi, ať si ji vezmu a nezapomenu ji zítra doma, stejně, jako dneska tu svou.

Masérka pěkně podražila

Masérka Jiřina k nám chodila každých čtrnáct dní. Masírovala nás oba a tak vždy dostala dvě stě korun, to pokud jsme chtěli jen krční páteř, pokud to byla celá záda, odcházela, ve své kabelce, se třemi stovkami. Když ale po poslední masáži vyslovila částku o stokorunu vyšší, oba jsme se zarazili. Už bylo ale po masáži, masérka patřila skoro do rodiny a tak nám bylo žinantní se ozvat. Ona se chovala jakoby nic a my taky a protože tak moc podražila, už u nás nikdy nebyla.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup