21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Když máte bezva přítele

Potřebovala jsem si udělat velký nákup, měla jsem velkou tašku, jen nová kabelka chyběla.  K večeru měla přijít návštěva na večeři a já to jistě po práci domů, zpět do města na nákup a pak zase domů a rychle vařit, nejspíš nestihnu. Trochu jsem si postěžovala příteli u oběda. On nelenil, vytáhl svou peněženku a podává mi ji. Jen si vyndal občanský průkaz, řidičák a kreditku a řekl mi, ať si ji vezmu a nezapomenu ji zítra doma, stejně, jako dneska tu svou.

Masérka pěkně podražila

Masérka Jiřina k nám chodila každých čtrnáct dní. Masírovala nás oba a tak vždy dostala dvě stě korun, to pokud jsme chtěli jen krční páteř, pokud to byla celá záda, odcházela, ve své kabelce, se třemi stovkami. Když ale po poslední masáži vyslovila částku o stokorunu vyšší, oba jsme se zarazili. Už bylo ale po masáži, masérka patřila skoro do rodiny a tak nám bylo žinantní se ozvat. Ona se chovala jakoby nic a my taky a protože tak moc podražila, už u nás nikdy nebyla.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup