21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Neobávejte se průšvihu

Nebudete jediný na světě, který na něco zapomněl, a přitom by ani neměl. Nebudete první, ani poslední, kterému se stalo, že přehlédl významné výročí své maminky. Samozřejmě, že by se Vám takové věci neměly stávat, to je jasné. Ale stát se to prostě může. Jestliže nemáte za sebou jistotu v podobě manželky, nebo přítelkyně, která Vás v těchto záležitostech jistí, pak v rámci pracovních povinností můžete lehce zapomenout. Ale na druhou stranu, koho to zajímá? Takový průšvih ovšem napraví rozvoz květin Praha!

Vyjdete, jako vítěz

Stačí si ale vzpomenout ten den, nebo nejpozději den poté. Pogratulujte bez výmluv růžemi, které necháte proložit voňavými fréziemi, a které se k Vaší mamince dostanou přesně podle dohody s dodavatelem. A to až na místo určení! I když by se Vám stalo, že budete mít den zpoždění, pořád budete v očích maminky, jako hodný syn, který nezapomíná na svou matku. Svou maminku dozajista potěšíte. I když nebudete moci přijít osobně pogratulovat, můžete se touto formou jakoby dostavit. A hlavně nikomu neříkejte, že jste tak trochu zapomněl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup