21 června, 2021
00 00 00 AM
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány
Nový domov?
EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů
Oblečení nemusí být drahé
Doping, nebo lék?
Vytěžte si peníze!
Jsou vhodné i do vašich chat
I pro televizní fanoušky
Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy
Tento typ úvěru nabízí jen výhody
Latest Post
Vysoce kvalitní suroviny i pro vegetariány Nový domov? EMDR jako pomoc při posttraumatických stavů Oblečení nemusí být drahé Doping, nebo lék? Vytěžte si peníze! Jsou vhodné i do vašich chat I pro televizní fanoušky Bojíte se, že o ni přijdete? S naším výrobkem bude vaše na vždy Tento typ úvěru nabízí jen výhody

Práce půjde rychleji od ruky

Je to již nějakou dobu, co technika prokazuje neskutečné pokroky a úžasné vymoženosti, které nabízí například možnost komunikace třeba přes celý svět. Něco takového by se vám líbilo, ale nevíte, kde k tomu přijít? A co kdybyste zkusili kvalitní videokonference, které se o vše postarají? Říkáte, že určitě, ale zajímá vás, jak taková věc funguje? Priority tohoto zařízení spočívají především ve zvuku, ale existují přídavná zařízení, která zajistí například přenos obrazu – ten může zajistit přídavná PTZ kamera, dokumentová kamera, DVD rekordér nebo také monitor. Obraz lze promítnout nejen na monitor, ale také projektorem na plátno. Mezi další přídavné periferie patří data, kdy se jedná o možnost sdílení souborů a aplikací či možnost využití elektronické a interaktivní tabule.

Snadná domluva s klienty

Výhodou tohoto zařízení je v první řadě jeho rychlost a možnost hovorů na dálku. Pro správné fungování celého zařízení je nutné zajistit přenos audia, videa i dat pomocí přenosového média. Tato zařízení využívají protokol TCP/IP a pro skutečně dokonalé propojení existuje také mezinárodní protokol H.323 či SIP. U nás najdete jako nejpoužívanější médium ISDN.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup