17 října, 2021
00 00 00 AM
Oblíbené řešení
Lázně
Nejlepší možnosti výběru
Výroba razítek
Nejen prodej klimatizací
Nejenom vypínače
Nezdá se vám už váš starý nábytek
Specializujeme se na nitrinové čističe
Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru
Chtěli byste mít doma útulno?
Latest Post
Oblíbené řešení Lázně Nejlepší možnosti výběru Výroba razítek Nejen prodej klimatizací Nejenom vypínače Nezdá se vám už váš starý nábytek Specializujeme se na nitrinové čističe Zajistěte budoucnost i dětem s hypotékou bez registru Chtěli byste mít doma útulno?

Project management neboli řízení projektů

Nevíte, co to znamená spojení dvou anglických slov project management? Nikdy předtím jste tento výraz neslyšeli? Potom čtěte dále tento článek, který se vám pokusí daný termín objasnit tak, abyste ho opravdu všichni pochopili. Není na tom totiž opravdu nic složitého. Nenechte se zastrašit tím, že daný výraz je napsán anglicky, jeho význam je opravdu jednoduchý a pro všechny lidi pochopitelný. Do českého jazyka se tento anglický výraz dá jednoduše přeložit jako řízení projektů.

Co to znamená řízení projektů?

Nyní tedy již víme, co to znamená anglický termín project management, to jsme si objasnili v článku předchozím. Nyní se tedy přesuneme k významu tohoto termínu. Řízení projektů je tedy jakýsi způsob, kterým jedinec nebo skupina jedinců vede, řídí, plánuje a organizuje nějaký projekt nebo činnost. Většinou se jedná o jednorázovou akci, která potřebuje důkladnou přípravu, aby mohla být správně a efektivně realizována. A nyní již tedy víte, co tento z počátku složitý termín project management znamená.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup