22 května, 2024
00 00 00 AM
Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky
Koupání je bezva věc
Největší zábavní park v Polsku
Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata
Čínské město duchů
Jak se naučit řídit vlastní mysl
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici
Jak funguje wallbox
Co bychom byli bez televize?
Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce
Latest Post
Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky Koupání je bezva věc Největší zábavní park v Polsku Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata Čínské město duchů Jak se naučit řídit vlastní mysl Kde se uplatní sněhové frézy na železnici Jak funguje wallbox Co bychom byli bez televize? Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce

Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit

Pokud se zaměříme na Prahu, tak zde je mnoho různých průvodců, kteří se věnují svým skupinkám. Je ale pravdou, že málokterý nabídne takový zážitek, jako právě przewodnik Michal Vrkoč. Původe je Čech, ale jeho jazykové schopnosti jsou tak rozsáhlé, že se perfektně postará o zahraniční skupinky a to nejen z Polska, ačkoliv polština mu jde tak perfektně, jako rodný jazyk. Výhodou je, že Prahu zná velmi dobře a může tak turistům nabídnout nevšední zážitky.

Nejen historická místa

Co se týče historických lokalit, tak těch má Praha bezpochyby dostatek. Kvůli tomu se sem sjíždí turisté z celého světa. Ale není důvod chodit jen po památkách a míjet tak všední krásy, které hned tak nikdo jiný nezná. Trasy sestavuje nejen podle zajímavosti, ale rovněž i podle toho, kde se dá odpočinout a strávit příjemný čas u chutné kávy nebo českého piva. Přirozeně s dobrou českou kuchyní. Rovněž podle přání zajistí i nevšední prohlídky Prahy, kdy se například lze podívat na různá zákoutí, když se rozhodnete pro plavbu po vodě nebo dokonce jízdu na kole. Przewodnik Michal Vrkoč má vždy připravenou tu správnou trasu, která obohatí o další poznatky.