09 února, 2023
00 00 00 AM
Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce
Kámen duchovní čistoty zlepší váš život
Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů
Chrání a posiluje
Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit
Svatební přípravy
Kvalitní autodoplňky pro váš vůz
Široká nabídka cukrářských potřeb
Originální dárek pro nadšence do adrenalinu
Chcete, aby se vám dařilo lépe?
Latest Post
Darujte k Velikonocům neobvyklé vejce Kámen duchovní čistoty zlepší váš život Fitness pouze pro ženy, díky kterému budete mít postavu svých snů Chrání a posiluje Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit Svatební přípravy Kvalitní autodoplňky pro váš vůz Široká nabídka cukrářských potřeb Originální dárek pro nadšence do adrenalinu Chcete, aby se vám dařilo lépe?

Průvodce, se kterým se nikdo nebude nudit

Pokud se zaměříme na Prahu, tak zde je mnoho různých průvodců, kteří se věnují svým skupinkám. Je ale pravdou, že málokterý nabídne takový zážitek, jako právě przewodnik Michal Vrkoč. Původe je Čech, ale jeho jazykové schopnosti jsou tak rozsáhlé, že se perfektně postará o zahraniční skupinky a to nejen z Polska, ačkoliv polština mu jde tak perfektně, jako rodný jazyk. Výhodou je, že Prahu zná velmi dobře a může tak turistům nabídnout nevšední zážitky.

Nejen historická místa

Co se týče historických lokalit, tak těch má Praha bezpochyby dostatek. Kvůli tomu se sem sjíždí turisté z celého světa. Ale není důvod chodit jen po památkách a míjet tak všední krásy, které hned tak nikdo jiný nezná. Trasy sestavuje nejen podle zajímavosti, ale rovněž i podle toho, kde se dá odpočinout a strávit příjemný čas u chutné kávy nebo českého piva. Přirozeně s dobrou českou kuchyní. Rovněž podle přání zajistí i nevšední prohlídky Prahy, kdy se například lze podívat na různá zákoutí, když se rozhodnete pro plavbu po vodě nebo dokonce jízdu na kole. Przewodnik Michal Vrkoč má vždy připravenou tu správnou trasu, která obohatí o další poznatky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup