18 července, 2024
00 00 00 AM
Podlahové vytápění: Komfort a Efektivita ve Vašem Domově
Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky
Koupání je bezva věc
Největší zábavní park v Polsku
Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata
Čínské město duchů
Jak se naučit řídit vlastní mysl
Kde se uplatní sněhové frézy na železnici
Jak funguje wallbox
Co bychom byli bez televize?
Latest Post
Podlahové vytápění: Komfort a Efektivita ve Vašem Domově Nakupujeme palivové dřevo ekonomicky Koupání je bezva věc Největší zábavní park v Polsku Jak má vypadat zdravá potrava pro morčata Čínské město duchů Jak se naučit řídit vlastní mysl Kde se uplatní sněhové frézy na železnici Jak funguje wallbox Co bychom byli bez televize?

Dopřejte si lepší platové ohodnocení

Bojíte se změny v kariéře? Stále omlouváte svého zaměstnavatele a jste ochotni přikývnout na další a další úkoly, ačkoliv se vám plat nijak nezvýšil? Řekněte dost a pusťte se do změny ve vašem životě. Vyhledávač práce nabízí stovky lákavých nabídek. Budete překvapeni, kolik firem ve vašem městě poptává lidi vaší kvalifikace. A jsou ochotni jim nabídnout mnohem vyšší plat, dovolenou navíc a třeba i služební vůz k osobnímu užívání. Už neotálejte a pusťte se do sepsání životopisu a motivačního dopisu. Uvidíte, že jakmile je odešlete, budete brzy pozváni na pohovor. A to už je jen krůček k lepšímu místu s vyšším platem.

Přivítejte nové trendy v zaměstnání

Líbí se vám, že musíte pracovat od šesti hodin od rána do pozdního odpoledne? Že jste povinni plnit úkoly i v sobotu nebo v neděli? To můžete snadno změnit. Řada zaměstnavatelů už nabízí oblíbený benefit, a to flexibilní hodiny a možnost plnit úkoly z domu. Dokonce i u takových pozic, kde to dříve nebylo možné. Rozhlédněte se po inzertních serverech. Změna je přede dveřmi. Stačí ji jen pustit dál.